Субота, 24 липня 2021

Здоров'я

Все можна купити, тільки здоров’я — ні

Симптоми запальних захворювань статевих органів (жіноче здоров 'я)

Запалитися може все що завгодно, але найчастіше в прихованій формі протікає запалення придатків. У більшості випадків причиною хвороби стають інфекції: хламідії, уреаплазма, мікоплазма, гонококи. Останнім часом лікарі все частіше відзначають, що запальні захворювання з явних стають прихованими в результаті безконтрольного прийому ліків. Розпізнати інфекцію, що затаїлася, жінка може за періодично з 'являються виділеннями (пеністим, творожистим, гнійним) з вологаїща, які викликають неприємні відчуття: дискомфорт, свербіж або печіння


Головна небезпека хвороб з неяскраво вираженою симптоматикою - вони частіше, ніж інші викликають ускладнення. Адже виявляють їх у більшості випадків на пізніх стадіях. А не вилікувані вчасно гінекологічні захворювання призводять до злоякісних пухлин

до хронічного, періодично виникаючого болю внизу живота, який не знімається болезаспокійливими

до ендометріозу, міоми та ін.

  • Ерозія шийки матки. Пошкодження поверхневого шару клітин шийки матки, в результаті чого утворюються ранки та вилучення, або відбувається переродження нормальних клітин. Єдина ознака ерозії: незначні кров 'янисті виділення, які з' являються після статевого акту, гінекологічного огляду, спринцювання.
  • Міома матки. В утворенні цієї доброякісної пухлини винне розростання м 'язових клітин у стінці матки. Як правило, болю і виділень при цій хворобі не буває, хіба що кровотечі за типом менструальних або міжменструальних трапляються частіше, ніж потрібно. Виявити міому може лікар-гінеколог під час огляду.
  • Пухлина чи киста яєчників. Болів внизу живота майже не буває або вони незначні. У рідкісних випадках у жінки можуть бути на кілька днів довше і рясніше йти місячні. Цю хворобу теж часто розпізнають випадково під час профілактичного огляду. Важливо виявити захворювання (особливо пухлина) на ранній стадії, коли її можна вилікувати.