Субота, 24 липня 2021

Суспільство

Життя прожити — не поле перейти

6 маленьких трюків для зміни вашого власного життя на краще

Якщо ви чекаєте, коли ваше життя саме собою зміниться, знайте: цього не станеться. Зміна вашого життя - це те, що вимагає зусиль, навіть якщо зусилля ці мінімальні і покрокові.


Найгірше, що ви можете зробити для себе, - це зайняти вичікувальну позицію.

Ви вичікуєте, поки щось зміниться, покращає, ну або хтось прийде і вам допоможе? Вірогідність такої події прагне до нуля. Якщо ви хочете змін, вам доведеться потрудитися самим. До речі, не намагайтеся відразу перевернути все з ніг на голову. Не приймайте важливі рішення, принаймні, поки ви не будете готові. Ви можете почати міняти своє життя трохи, практично непомітно, щоб не викликати цілком закономірне внутрішнє почуття опору.

1. Замініть негативні думки позитивними

Іноді ми переконуємо себе, що ми чогось негідні, що ми недостатньо хороші, що ніколи не буде кращий. Але це неправда, і ви це знаєте! Всякий раз, коли негативна думка прокрадається у вашу голову, зробіть глибокий вдих і замініть її думкою позитивною. Ваше життя прекрасне, ваша особа цінна і значима, і, можливо, зараз речі не ідеальні, але вони обов'язково налагодяться. Довіряйте собі і своєму позитивному мисленню.


2. Запишіть свої цілі

В глибині душі ви, ймовірно, знаєте, які ваші цілі. Але коли ви їх записуєте, ви вже відчуваєте певні зобов'язання перед собою. Мало того, що ви з більшою вірогідністю про них пам'ятатимете, але ви також з великим завзяттям станете робити все, що треба для їх досягнення. Письмова фіксація ваших довгострокових і короткострокових цілей безперечно допоможе вам змінити ситуацію на краще.

3. Харчуйтеся тим, що корисно для вас

Чи знаєте ви це або ні, але те, що ви їсте, впливає на вашу поведінку, емоції і загальний стан. Здорові продукти дають вам більше енергії, роблять продуктивнішими і покращують ваш настрій. Це може бути найменша зміна, яку ви вносите в життя, але воно матиме великий вплив на ваші повсякденні почуття і відчуття. А коли ви почуваєте себе добре, то ви ще старанніше прагнете добитися того, що робить вас щасливими.

4. Попрощайтеся з негативними людьми

Якщо спілкування з якимись людьми постійно засмучує вас і смуток-тугу, можливо, пора попрощатися з ними. Ваше життя занадто цінне і занадто коротке, щоб витрачати її на спроби угодить і подружитися з тими, кому взагалі немає діла до вашого життя. Перегляньте своє коло друзів. Хто примушує вас почувати себе добре і упевнено? Хто підштовхує вас до ваших цілей? Хто примушує вас посміхатися? Тепер запитаєте себе, хто робить зворотне, і скажіть їм «до побачення". Ви будете уражені тим, як швидко зміниться ваше життя, коли вона заповнена тільки самими кращими і позитивнішими людьми.

5. Обмежте час, який ви витрачаєте на соціальні мережі


Якщо ви відразу ж починаєте панікувати, коли у вас немає під рукою телефону, ноутбука і, відповідно, Інтернету, у вас серйозна проблема в житті. Ми, людські істоти, не створені для постійної взаємодії. Нам потрібний час для себе і власних думок. Нам не треба порівнювати себе з іншими в соціальних мережах - це тільки вганяє в депресивний стан. Спробуйте обмежити кількість часу, який ви присвячуєте соціальним мережам. Насолоджуйтеся свободою без прив'язки до Всесвітньої мережі.

6. Слухайте свою інтуїцію

Занадто часто люди дозволяють своєму мозку контролювати їх. Звичайно, це здається вам найбільш логічним підходом до сприйняття життя, але це не завжди приносить задоволення. Замість цього, спробуйте слухати свій внутрішній голос або інтуїцію. Інтуїція безпомилково вгадує і знає, що ви хочете, і що приносить вам щастя. Чесно кажучи, вона знає вас набагато краще, ніж ви самі себе знаєте.