Субота, 24 липня 2021

Суспільство

Життя прожити — не поле перейти

Використайте цей план для подолання своїх страхів

Досягнення мети нерідко йде рука в руку з подоланням страху. Але занадто часто ми чуємо тільки про саме досягнення. Страхи в основному залишаються "за кадром". Фактично, здолати страхи - це уміння, яке можна виробити. І воно украй важливе, оскільки, коли ми розширюємо свої горизонти або, скажімо так, освоюємо нові території, голос страху неминуче стає голосніше.


Назвемо цей страх(чи страхи) пороговим. Коли ці страхи піднімають голову і нагадують про себе, важливо зафіксувати їх, а потім розглядати їх в якості тестового випробування. Пороговий страх фактично випробовує нас на міцність, і тільки від нас залежить, чи зможемо ми позбавитися від нього.

Подумайте про це так: якщо нам бракує сміливості в грі(чи на шляху до мрії), ми не переступимо цей поріг. Ми просто повернемося! У короткостроковій перспективі повернення назад - ця дуже проста дія. Але якщо ми не прорвемося через страхи, то цілей ми не доб'ємося. Ми просто зупинимося і повернемося до того, що ми вже знаємо - тобто в стан застою і рутини. Наступного разу, коли ви зіткнетеся з пороговими страхами, спробуйте ці методи, щоб здолати ці страхи і прогнати їх геть.

1. Зосередьтеся на питаннях ЧОМУ

Запитайте себе, що коштує за усіма вашими діями. Чому ви щось робите, і що цим керує? Яка внутрішня причина або сила, яка вас веде(чи штовхає)?


2. Використайте свою інтуїцію як компас

Якщо ви дієте відповідно до вашого голосу інтуїції і внутрішніх мотивів, шанси того, що ви йдете в правильному напрямі, щоб здолати страхи, набагато вище. Наша інтуїція неймовірно мудра, особливо, коли ми самі просимо її вивести нас на вірну дорогу.

3. Зосередьтеся на інтеграції, а не на відмові

Не треба відмовлятися від вашого поточного життя, щоб мчатися за чимось новим. Запитайте себе, як цей новий етап або мета можуть стати продовженням вашого сьогоднішнього звичного устрою. Тобто, як це інтегрувати в нього, а не повністю відмовлятися. Знайте, що ваше поточне життя і поставлена мета(мрія) не мають бути взаємовиключними або такими, що суперечать один одному.

4. Вірте в те, що ви робите правильний вибір у своєму житті

Уміння приймати дієві і ефективні рішення для себе - це життєво необхідна навичка, за допомогою якої можна здолати свої страхи. З його допомогою ви станете дуже гнучкими у своєму русі вперед. А також зможете прокладати собі вірні і відповідні тільки вам шляхи до пункту призначення.